RESULTATER KK 30. OKT

 

Kretsklasse frittstående
Miks
Nr. Tropp Karakter Plass
2 Askøy 10,70 1
Salhus

Salhus

 

Kretsklasse trampett
Miks
Nr. Tropp Karakter Plass
40 Hovding Rød 11,55 1
36 Salhus 1 11,30 2
8 Askøy 10,65 3
16 Kvam hvit 10,60 4
34 Hovding Hvit 10,15 5
18 Åsane 10,15 5
24 Odda 9,95 7
30 Sotra 8,85 8
10 Askøy Rød 8,60 9
26 Salhus 2 8,55 10
20 Kjøkkelvik 7,55 11
12 Gneist Lilla 6,85 12
4 Gneist Grønn 0,00 —-
22 Kvam blå  0,00 —-
Salhus

Salhus

Hovding

Hovding

Kretsklasse tumbling
Rekrutt
Nr. Tropp Karakter Plass
13 Askøy 11,55 1
29 Salhus 1 11,25 2
35 Hovding Rød 11,05 3
27 Odda 10,90 4
21 Kvam hvit 10,40 5
15 Åsane 9,80 6
5 Askøy Rød 9,65 7
43 Hovding Hvit 9,40 8
37 Salhus 2 8,95 9
25 Sotra 8,35 10
31 Kjøkkelvik 8,30 11
7 Gneist Lilla 8,00 12
9 Gneist Grønn 0,00 —-
17 Kvam blå 0,00 —-
       
Defilering aspiranter og rekrutter

Defilering aspiranter og rekrutter

dsc_4084-comp

Nasjonal klasse frittstående
Miks
Nr. Tropp Karakter Plass
3 Laksevåg 1 14,15 1
1 Laksevåg 2 11,50 2

 

Nasjonal klasse trampett
Rekrutt
Nr. Tropp Karakter Plass
56 Bergen Turnforening 11,40 1
54 Gneist Blå 11,35 2
60 Laksevåg 1 10,85 3
50 Tertnes  1 10,70 4
58 Gneist Rød 9,65 5
52 Laksevåg 2 8,95 6
64 Gneist Gul 8,55 7
48 Laksevåg 3 8,30 8
62 Tertnes  2 8,25 9
Bergen Turnforening

Bergen Turnforening

 

Nasjonal klasse tumbling
Rekrutt
Nr. Tropp Karakter Plass
51 Bergen Turnforening 12,20 1
65 Laksevåg 1 11,05 2
49 Gneist Blå 10,45 3
57 Laksevåg 2 10,40 4
55 Tertnes  1 10,20 5
63 Gneist Rød 9,90 6
61 Gneist Gul 6,85 7
59 Tertnes  2 6,40 8
53 Laksevåg 3 6,35 9
Tertnes

Tertnes

 

Hovedskjema nasjonal klasse trampett
Senior
Tropp Trampett Plass
Nr. D1 D2 D-kar E1 E2 E3 E-kar C1 C2 C-kar OD trekk Kar.
Tertnes 93 3,90 3,80 3,85 7,30 7,60 7,60 7,50 1,60 1,60 1,60 12,95 1
Sotra 91 3,05 3,10 3,05 7,90 7,80 7,70 7,80 0,50 0,50 0,50 11,35 2
Trampett
DC1 Helga Nesse
DC2 Karoline G
E1 Kine Jåtten
E2 Frida Vinje
E3 Elisabeth Krohn  Naess

 

Hovedskjema nasjonal klasse tumbling
Senior
Tropp Tumbling
Nr. D1 D2 D-kar E1 E2 E3 E-kar C1 C2 C-kar OD trekk Kar.
Tertnes 98 3,70 3,70 3,70 4,80 4,60 4,80 4,70 1,60 1,60 1,60 10,00
Sotra 96 3,25 3,25 3,25 3,10 3,10 3,30 3,15 1,30 1,30 1,30 7,70
Tumbling
DC1 Ingrid Elisabeth Risnes
DC2 Sigve Naustdal
E1 Kari Løtveit
E2 Charlotte Dahl
E3 Sara

 

Kretsklasse frittstående
Junior
Nr. Tropp Karakter Plass
67 Askøy 10,10 1
Kjøkkelvik

Kjøkkelvik

 

Kretsklasse trampett
Junior
Nr. Tropp Karakter Plass
79 Odda 11,30 1
77 Kvam 10,05 2
75 Kjøkkelvik 9,60 3
73 Askøy 9,45 4
71 Åsane 9,20 5
Kvam

Kvam

Salhus

Salhus

 

Kretsklasse tumbling
Junior
Nr. Tropp Karakter Plass
78 Askøy 10,90 1
74 Odda 10,75 2
72 Kvam 10,30 3
80 Kjøkkelvik 9,45 4
76 Åsane 7,25 5
Laksevåg

Laksevåg

 

Nasjonal klasse frittstående
Junior
Nr. Tropp Karakter Plass
70 Laksevåg 1 15,55 1
66 Bergen Turnforening 15,20 2
69 Tertnes  1 14,70 3
68 Salhus 14,30 4
Bergen Turnforening

Bergen Turnforening

 

Nasjonal klasse trampett
Junior
Nr. Tropp Karakter Plass
85 Bergen Turnforening 12,10 1
81 Tertnes  1 11,40 2
97 Laksevåg 1 11,10 3
87 Salhus 10,55 4
89 Tertnes  2 9,70 5
83 Sotra 8,35 6
95 Laksevåg 2 7,85 7
Tertnes

Tertnes

Tertnes

Tertnes